Ashley Greene Saç Modelleri

Genellikle gevşek, doğal görünen dalgalı saç modelleri kullanan Ashley Greene bukleli, düz, katlı, örgülü, bob saç modellerini de denemeyi seviyor. Yüz şekli ideal şekle yakın olduğu için alnını kapatan modellere gerek duymayan Ashley Green ten rengiyle uyumlu koyu tonların yanı sıra bal rengi ile karışık açık kahve, koyu kestane, kumral ve altın-kahve saç renklerini de zaman zaman kullanıyor.


Ashley Greene

Doğum Tarihi: 21 Şubat 1987
Doğum Yeri: Jacksonville, Florida, ABD
Gerçek Adı: Ashley Michelle Greene
Takma Adları: Asher
Boyu: 165 cm

Sigorta komisyoncusu anne ve eski ABD askeri babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Ashley Greene çocukluk döneminde daha çok abisiyle birlikte olduğu ve genellikle erkeklerin yaptığı tekvando gibi spor aktivitelerine katıldığı için “Erkek Fatma ” olarak anılıyordu. Gençlik yıllarında model olmak isterken çok kısa olduğu için bu mesleği yapamayacağı söylenen Greene, ailesinin de izniyle özel okuldan ayrılarak hukuk ve psikoloji bölümlerinin bulunduğu devlet okuluna geçiş yaptı. Bu sınıflara katılırken merakı oyunculuk bölümünden yana ağır basan yıldız daha sonra 17 yaşında yine ailesinin izniyle Los Angeles’a taşındı. Başarılı bir öğrenci olması nedeniyle oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için LA’a taşınmadan önce okulunu bitiren Green 3 yıl boyunca çeşitli TV dizilerinde, reklam filmlerinde küçük roller aldı.

Onu dünyaca üne kavuşturan rolü ise 2008 yılında Twilight serisinin ilk filmiyle geldi. Uzun süre devam eden seçmelerden sonra rolü kapan oyuncu verdiği demeçlerde her zaman bir Bond kızı olmayı ya da Wonder Woman gibi kadın kahramanın başrol olduğu filmlerde rol almak istediğini söylüyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

, ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın