Cameron Diaz Saç Modelleri

En ünlü sarışınlar arasında ilk sıralarda -belki de ilk sırada- yer alan Cameron Diaz, saç modelleri arasında genellikle rahat, saçlarını doğal haline bırak-mış gibi görünen modelleri tercih ediyor. Yürürken sallanan dalgalı saçlar, dağınık at kuyruğu, hacim verilmiş bukleler, omuz uzunluğunda düz saç modelleri ile gördüğümüz yıldız son Oskar törenine bob kesimi ile katıldı. Öncelikli renk tercihi altın-kahve, bal ve sarı tonları ama aralarda koyu kahve ve kuzgun siyah renklerle de kameraların karşısına geçiyor.


Cameron Diaz

Doğum Tarihi: 30 Ağustos 1972
Doğum Yeri: San Diego, California, ABD
Gerçek Adı: Cameron Michelle Diaz
Takma Adları: Cami
Boyu: 175 cm

Uzun boylu, çekici ve mavi gözlü Cameron Diaz 1972 yılında Küba göçmeni anne ve Alman göçmeni bir babanın kızları olarak San Diego’da dünyaya geldi. 16 yaşından itibaren 5 yıl boyunca Japonya, Avustralya, Meksika, Fas ve Fransa gibi ülkelerde yaşayan Diaz 1994 yılında Maske filminin seçmelerine katıldı ve filmdeki ana kadın oyuncu karakterini canlandırdı. Daha önceden pek fazla oyunculuk tecrübesi olmamasına karşın bu filmdeki başarısıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran ancak filmi takip eden 3 yıl boyunca büyük stüdyolardan gelen teklifleri geri çeviren yıldız bu dönemde karakterin ön plana çıktığı The Last Supper (1995), Feeling Minnesota (1996) ve Head Above Water (1996) filmlerinde oynadı.

97 yılında gişe filmlerine dönüş yapan Diaz aynı yıl My Best Friend’s Wedding ve A Life Less Ordinary filmlerinde rol aldı. En büyük hitlerinden biri olan Something About Mary’den sonra Hollywood’un en çok aranan kadın oyuncuları arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın