Kabarmayan Kıvırcık Saçlar İçin Serum

Özellikle nemli havalarda hiçbir şekle girmeyen, şekle girse bile dışarıya çıktığınızda kontrol altına almakta zorlandığınız kıvırcık saçlarınız varsa kabarmayı önleyen saç serumu kullanabilirsiniz. Serumun uygulanması oldukça kolay ve özel günlerinizde saçlarınızın tam da istediğiniz gibi görünmesi için en büyük yardımcınız olabilir.

Serumu kullanmadan önce saçlarınızı her zamanki gibi yıkayın ve nemlendirici bakım kremi kullanın. Bukleleri biraz yumuşatmak için özel bir şampuanda kullanabilirsiniz. Bu şampuanlar kozmetik mağazalarında ve marketlerde bulunuyor. Saçlarınızı kurulamak için havluyu saçınıza sürterek kullanmayın, sadece üstten bastırarak fazla suyu alın.


Benim size tavsiyem Redken Anti-Frizz serum ancak bu ürün her yerde bulunmadığından diğer markaların özellikle saçlarda elektriklenmeyi önleyen ve kıvırcık saçların kabarmasına karşı kullanabileceğiniz serumları bulunuyor. Aşağı yukarı antifriz özellikli serumlar aynı işi görüyor. Serumu nemli saça eşit miktarda sürdükten sonra kurumasını bekleyin. Eğer saçlarınız çok kabarıyorsa antifriz sprey de kullanabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

, ,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın