Kahve Saç Tonları


                                          


Doğru ten rengi için kahvenin doğru tonunu seçerseniz kahverengi saçlar çok şık duracaktır. Karamel’den çikolataya farklı tonları bulunan ve en popüler renkler arasında yer alan kahverengi saç tonlarını ilk defa kullanacaksanız boyayı bir kuaförde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hem saçlarınızı daha az yıpratmış olursunuz hem de kutunun üzerinde gördüğünüz renk saçlarınızda da aynı tonda görünecektir.

Altın Kahve Tonu

Soluk kahverengi içinde altın tonları ile bu renk hemen hemen her ten rengi için mükemmel bir seçim olabilir.

Karamel Kahve Tonu

Eva Mendes, Gisele Bündchen, Hilary Swank, Jessica Alba, Natalie Portman gibi pek çok ünlünün de tercihi olan karamel kahve tonu buğday rengi tenlerde çok hoş duruyor.

Doğal Kahve Tonu

Yine her tonda ten rengi için kullanılabilecek doğal kahve tonlarında saç rengi hem erkekler hem de kadınlar için en popüler seçimler arasında.

Kumral Kahve Tonu

Kızıla çalan kahve tonu olan kumral rengi size eğlenceli bir hava katabilir. Açık veya koyu, kızıla ya da kahveye yakın tonlarını bulabilirsiniz.

Açık Kahve Tonu

Kısa veya uzun saçlar için kullanılabilecek açık kahve saç rengine altın sarı veya koyu kahve tonları ile hareket verilebilir.

Kül Kahve Tonu

Jennifer Aniston, Mischa Barton ve Beyonce Knowles’ın ara ara tercih ettiği kahve tonu kullanan kişiye “cool” bir hava veriyor.

Kestane Kahve Tonu

Derin kestane kahverengi size seçkin bir hava katabilir. Gölgelerin saç rengiyle çok fazla kontrast oluşturamamasına dikkat edin.

Çikolata Kahve Tonu

Eva Longoria, Jennifer Garner, Katie Holmes, Victoria Beckham, Liv Tyler, Maggie Gyllenhaal gibi ünlülerin kullandığı çikolata tonu özellikle açık tenlilerde çok iyi duruyor.

Koyu Kahve Tonu

Eğer kahverenginin hangi tonunu kullanacağınıza karar veremiyorsanız en güvenli renk koyu kahve. Yanlış yapma ihtimaliniz çok az.


Bu yazılarda ilginizi çekebilir:

Yazan: admin Kategori: SAÇ RENKLERİ 6 Yorum

6 Yorum Kahve Saç Tonları

 1. neşe

  Buğday tene en çok hangi renkler yakışır?

   
 2. hande

  Esmer tene hangi renk yakışır? Ten rengine göre saç rengi yazısına baktım bulamadım.

   
 3. pınar

  Ben hem buğday hemde kumrallık var hafif ne renk gider bana koyu severim aslında ama yakışır mı?

   
 4. nurgül

  Sarışın ve yeşil gözlüyüm hangi renk saç bana yakışır.

   
 5. enes

  Size sarı tonlar gider efendim.

   

Yorum