Okulda Kullanılacak Saç Modelleri

Hafta sonu kullandığınız saç modeli bazen okul için uygun olmayabilir. Ayrıca sabahları saçlarınıza şekil vermek için uzun süre uğraşmak uykunuzdan çalacağı için pek tercih etmeyeceğiniz bir yöntem olsa gerek. Bu sayfada okulda kullanılacak saç modellerinin yapılışlarının gösterildiği, yapımı kolay ve şık görünen modellerin videolarından yardım alarak çok fazla vakit harcamadan şık saç modelleri yapabilirsiniz. Ancak saçlarınızın kolay şekil alması ve sağlıklı görünmesi için düzenli olarak bakım yapmayı ihmal etmeyin.

Okulda Kullanılabilecek Pratik Saç Modelleri

Aşağıdaki videoda hafif dalgalı ve uzun saçlar için şirin, kolay saç modellerinin nasıl yapılabileceğini görebilirsiniz. Modellerin yapılışı 1:30’dan itibaren başlıyor.

Bu videoda düz ve uzun saçlar için kolay dağınık topuz modeli ve farklı atkuyruğu modelleri gösteriliyor.


Yapılışı oldukça basit 3 adet farklı okulda kullanılabilecek saç modelini bu videoda bulabilirsiniz. Modeller için maşa, firkete ve termal saç spreyi gerekiyor.

Okulda kullanabileceğiniz basit atkuyruğu ve örgü modellerinin yapılışlarını bu videoda bulabilirsiniz.

Uzun saçlar için fazla vakit harcamadan yapabileceğiniz basit ve şık saç modellerini bu videoda görebilirsiniz. Bu modeller için saç maşası gerekiyor.

Aşağıdaki videoda farklı örgü modeli, dağınık topuz modeli ve şirin bir atkuyruğu modeli yapılışı gösteriliyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Okulda Kullanılacak Saç Modelleri İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. elif 13 Temmuz 2014 #

    Her zaman ünüversiteye giderken yaptığım modelmiş boşuna baktım. Herkes yapabilir bunda ne var.

Bir Cevap Yazın