Selena Gomez Saç Modelleri


                                          


Genç ünlülerden olan ve Justin Bieber ile ilişkisinden sonra daha çok gündeme gelen Selena Gomez, saç modelleri için genellikle uzun dalgalı, katlı kesimleri tercih ediyor. Siyah ve koyu kahve renklerinden vazgeçemeyen, Meksika ve İtalyan kanı taşıyan Selena’nın Yunancadaki anlamı “ay”.

Selena Gomez

Doğum Tarihi: 22 Temmuz 1992
Doğum Yeri: Grand Prairie, Teksas, ABD
Takma Adları: Sel, Selly, Selenita, Conchita.
Boyu: 165 cm

Mandy Teefey ve Ricardo Gomez’in kızı olarak 22 Temmuz 1992′de Teksas’ta doğdu. İlk rolünü çocuk dizisi olan “Barney & Friends”de (1992) aldı. 2001 yılında ilk kez popülerlik kazanmaya başladığı Gianna dizisinden 2003 yılında ayrıldı. Aynı yıl Spy Kids 3-D filminde küçük bir rol aldı. Daha sonra sırasıyla; 2005 yılında “Walker” filminde, aynı yıl Tv dizisi Trial by Fire, 2006 yılında Emily Grace Garcia rolüyle Brain Zapped’de oynadı. Popülerliğini Disney Channel’da yayınlanan gençlik dizileriyle yakaladı. Günümüzde, hala Disney’de yayınlanan diziler ve televizyon filmlerinde rol alıyor.

Bu yazılarda ilginizi çekebilir:

Yazan: admin Kategori: ÜNLÜ KADIN SAÇ MODELLERİ 5 Yorum

5 Yorum Selena Gomez Saç Modelleri

 1. Selana

  Her haliyle çok güzel Selena :)

   
 2. Gözde

  Bu kız bana benziyor. Onu çok seviyorum.

   
 3. selma

  Selena gerçekden çok güzel :* onu çok seviyorum :)

   
 4. melisa

  Canım her zamanki gibi süper ben bir selenatörüm tüm canlarım kimse onu benden iyi bilemez.

   
 5. deniz

  Selenanın yılbaşındaki kırmızı elbiseyle uydurduğu saçı çok güzeldi rengi de o saç modeli adı ne olarak geçiyor bilen varsa yazarsa minnettar olurum. Bu arada kır fon deyince kuaföre öyle bir sonuç çıkmıyor.

   

Yorum