Taylor Swift Saç Modelleri


                                          


Taylor Swift’in doğal saçları kıvırcık ve bu ona saç kesiminde pek de kolaylık sağlamıyor. Ancak aşağıdaki Taylor Swift saç modelleri fotoğraflarında kıvırcık saçlarında yaptığı küçük değişikliklerle ne kadar farklı modeller yakalayabildiğini görebilirsiniz. Hacimli saçları, dağınık modellerle toplayan, bazen düzleştirdiği saçlarına atkuyruğu yapan Taylor Swift, renk konusunda çok uçlarda dolaşmasa da kahve, sarı, altın-sarı ve altın-kahvenin pek çok tonunu deneyerek her zaman ilgi çeken modeller yaratıyor.

Taylor Swift

Doğum Tarihi: 13 Aralık 1989
Doğum Yeri: Reading, Pennsylvania, ABD
Gerçek Adı: Taylor Alison Swift
Takma Adları: Swifty, T-Swizzle , Tay
Boyu: 180 cm

20 yaşında “Yılın En İyi Albümü” Grammy’sini kazanan Taylor Swift bu ödülü alan, country müzik tarihinin en genç sanatçısı. Rihanna hayranı olduğunu söyleyen Swift’in odasında ayrıca Britney Spears’ın bir posteri bulunuyormuş. Büyük annesi opera sanatçısı olan country müziğin genç temsilcisi Justin Bieber’ın yakın arkadaşı. 2008 yılında Hendersonville High School’dan mezun olan Taylor Swift’in listelerde 1 numaraya kadar yükselen ilk hiti “Our Song”. Şarkı liste başı olduğunda Swift 18 yaşındaydı. Fearless adlı albümü country müzik tarihinin en çok ödül alan albümü.

Bu yazılarda ilginizi çekebilir:

Yazan: admin Kategori: ÜNLÜ KADIN SAÇ MODELLERİ 3 Yorum

3 Yorum Taylor Swift Saç Modelleri

 1. kydrn

  Benim saçlarım kıvırcık tabi çok sorunlarım var. Bir kere düzleştirmeye hiç gelmiyor hemen dökülüyor ve kırıklar oluşmaya başlıyor bende elseve şampuanını aldım birazda olsa kırık sorununu çözdü ama saçlarımı daha çok dökmeye başladı, saçlarımdan kremi eksik etmem haftada 1 kez de olsa yumurta maskesi yaparım. Tabi saçlarım hep kötü değil bakımlı olduğu zaman çok güzel ve tatlı bir hal alıyor bukle bukle oluyor bence kıvırcık saç bakımı zor olsa da çok özel bir saç şeklidir bence özellikle de bakımlı olduğunda.

   
  • öznur

   İlk olarak şunu söyleyim Taylor Swift fanıyım. Onu çok seviyorum. Evet saçları da çok güzel benim saçlarımın da öyle kıvırcık olmasını çok isterdim ama maalesef olmuyor.

    
 2. şevval

  Bence de kıvırcık saç güzeldir ama bakımı zor hemen şekil almaz ama tatlı duruyor.

   

Yorum