Uzun Saçlar İçin Kolay Modeller

Uzun saçın bakımı belki zor olabilir ancak emin olun hemen herkes uzun, hacimli ve parlak saçlara sahip olmak ister. Saçlarınıza düzenli olarak bakım yaparsanız şekil alması kolaylaşır ve saatlerce istediğiniz görünümü yakalayabilmek için ayna karşısında çabalamak zorunda kalmazsınız. Sizinde kendinize yakıştırdığınız ve arkadaşlarınızın size yakıştığını söylediği yapımı kolay modelleriniz vardır. Ancak bazen tamamen farklı bir model denemek isteyebilirsiniz. İşte aşağıdaki videolarda uzun saçlar için düşünülmüş ve uygulanmış, yapımı kolay ve vaktinizi çok almayacak bazı farklı model fikirlerini bulabilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin Bazı Modeller

Bu videoda uzun düz saçlar için (aslında orta uzunlukta diyebiliriz) taçla yapılan topuz modelini, balıksırtı örgü modelini, taç örgü modelini ve farklı bir kaç yapımı kolay topuz modelini bulabilirsiniz.


Aşağıdaki videoda işyerinde, okulda kullanabileceğiniz, fazla vaktinizi almayacak, orta uzunlukta saçlar için farklı atkuyruğu, değişik bir topuz ve yandan topuz modellerinin yapılışı gösteriliyor.

Uzun ve düz saçlar için kolay yapılan yarı toplanmış, hafif dalgalı saç modelinin yapılışını bu videoda izleyebilirsiniz.

Uzun ve hacimli saçlar için uygun “denizkızı” stili örgü saç modelinin yapılışını bu videoda görebilirsiniz.

Orta ve uzun saçlar için saç bandı şeklinde örülmüş farklı saç modelini bu videoda bulabilirsiniz. Modelin yapımı biraz el tutuyor ancak el alışkanlığı kazandıktan sonra çok daha hızlı yapabilirsiniz.

Okulda da kullanabileceğiniz, uzun saçlar için yapılışı kolay 4 farklı saç modelini bu videoda izleyebilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın