Yandan Atkuyruğu Nasıl Yapılır?

Saçlarınız uzunsa, kısa sürede şekil vermek için çoğunlukla atkuyruğu modellerinden birini kullanma ihtimaliniz oldukça yüksek. Haksız sayılmazsınız çünkü uzun saçlara her zaman kolay ve vakit ayırmadan şekil vermek mümkün olmuyor. Sık sık atkuyruğu kullananlar için yandan atkuyruğu farklı ve şık bir seçim olabilir. Aşağıda youtube’da bulduğum, farklı modeller elde edebileceğiniz, “yandan atkuyruğu nasıl yapılır” videolarını bulabilirsiniz. Ben her modeli beğenmedim, ancak eliniz alıştıktan sonra, videolarda gösterilen modelleri kendinize göre geliştirerek size yakışan yandan atkuyruğu modelini bulabilirsiniz.

Yandan Atkuyruğu Yapımı

Bu videoda saçlarınızı kıvırarak şık bir yandan atkuyruğunun nasıl yapılacağı gösteriliyor. Bu modeli sadece lastik toka kullanarak yapabilirsiniz.


Aşağıdaki videoda maşayla yapılan, bu yüzden yapımı çok kısa sürmeyen ancak şık bir yandan atkuyruğu modelinin nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve şık görünen yandan atkuyruğu modelinin yapılışını aşağağıdaki videoda bulabilirsiniz. Saç spreyine ihtiyacınız olacak.

Eva Longoria ve Kim Kardashian gibi hacimli, dalgalı saçlarınız varsa onların yaptığı gibi yandan atkuyruğunun nasıl yapıldığını bu videoda izleyebilirsiniz.

Uzun ve orta uzunluktaki saçlar için kullanılabilecek, farklı bir atkuyruğunun nasıl yapılacağı aşağıdaki videoda gösteriliyor.

Yaz aylarında da kullanabileceğiniz, dalgalı atkuyruğunun nasıl yapıldığını bu videodan öğrenebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde kullanabileceğiniz, oldukça şirin görünen modelin yapılışı aşağıdaki videoda adım adım gösteriliyor.

Balıksırtı örgüyle yandan at kuyruğu nasıl yapılır aşağıdaki videoda gösteriliyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın