Lise Okul Saç Modelleri

Lise için saç modelleri bulmak aslında gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil. Ancak size yakışan modellerin gerçekten istediğiniz gibi görünmesi için düzenli saç bakımını ihmal etmemelisiniz. Çünkü model yüz hatlarınıza ve saçınıza ne kadar uygun olursa olsun saçlarınız mat, sağlıksız ve kırıklarla doluysa hem modeli yapmak için çok vakit kaybedersiniz hem de saç modeli istediğiniz gibi “havalı” görünmez. Sitemizin “saç bakımı” kategorisinde saç bakım rutininde kullanabileceğiniz doğal saç maskeleri ile ilgili yazıları bulabilirsiniz. Şimdi geçelim lise saç modelleri örneklerine.

Lise İçin Saç Modelleri

Bu videoda lise saç modeli olarak kullanabileceğiniz ve kolayca yapabileceğiniz 5 farklı saç modelini izleyebilirsiniz. Videoda dağınık örgü, dağınık topuz, örgülü yüksek atkuyruğu gibi saç modelleri gösteriliyor.

Aşağıdaki videoda uzun saçlı olanların yapabileceği yandan dağınık örgü, burgulu yandan atkuyruğu, burgulu saç bandı modellerinin yapılışı gösteriliyor.

Uzun saçlarda kullanabileceğiniz ve saç maşası kullanmadan uygulayabileceğiniz 5 farklı saç modelini bu videoda bulabilirsiniz. Direkt modelleri izlemek için 50. saniyeye gidin.

Yapımı pek kolay olmayan ve büyük olasılıkla birinin yardımına ihtiyaç duyarak yapabileceğiniz 3 farklı atkuyruğu modelini bu videoda izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda ortalama 5 dakikada yapabileceğiniz 7 farklı saç modelini bulabilirsiniz.


Aşağıdaki videoda uzun saçlar için açık, örgülü saç modeli, örgü taçlı model, kalın taçlı açık saç modeli gibi genel olarak açık saçlar için kısa sürede yapabileceğiniz 10 farklı model gösteriliyor.

4 gün için 4 farklı örgü modelinin yapılışını bu videoda izleyebilirsiniz.

Bu videoda 5 farklı lise saç modelinin yapılışı gösteriliyor. Modellerin yapılışı 30 sn.den itibaren başlıyor.

Sabahları kolayca yapabileceğiniz bazı saç modellerini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Bir kaç firkete ve tokayla kısa sürede yapabileceğiniz, uzun ve düz saçlar için bazı modelleri bu videoda izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda saç bandı ile farklı saç modellerinin yapılışlarını izleyebilirsiniz.

oldukça şık görünün şelale modelinin yapılışı aşağıdaki videoda gösteriliyor.

Fazla zamanınızı almayacak basit ama şık bazı modellerin yapışını bu videoda izleyebilirsiniz.

Şimdilik lise saç modelleri hakkında bulabildiğim videolar bunlar. İlerleyen günlerde kısa saçlar için lise saç modelleri ve erkekler için bazı model seçeneklerinin gösterildiği videoları siteye ekleyeceğim.

,

Lise Okul Saç Modelleri İçin 5 Yorum Yapılmış

 1. Saç Delisii 05 Eylül 2013 #

  Çok güzel modeller gerçekten kesinlikle deniycem harika kusursuz görünüyorlar ve mükemmel bir site 🙂

 2. zehra 04 Ekim 2013 #

  Paylaşımlarınız çok yararlı, tebrik ederim.

 3. çıldır 06 Ekim 2013 #

  Süpermiş ya çok süper.

 4. Nalin 24 Kasım 2013 #

  Çok güzel modeller

 5. ezgi 10 Ekim 2015 #

  Bence süper modeller var.

Bir cevap yazın