Saçı Dalgalı Yapma Yöntemleri

Ara ara düz saçlara hareket kazandırmak, beğendiğiniz bir modeli yapmak için saçlarınıza biraz dalga vermek isteyebilirsiniz. Tabii bunun için pek çok markanın ısıyla çalışan saç şekillendirici cihazlarından birini kullanmak bir alternatif olabilir. Ancak bu tip ısıyla çalışan cihazlar uzun dönemli kullanımda saçı kurutarak yıpratır ve kırılgan hale getirir. Üstelik saçınıza dalga vermek için tek seçeneğiniz bu pahalı cihazlar değil. Saçı dalgalı yapma yöntemlerinden birini kullanarak kısa sürede ve 0 masrafla dalgalı saç elde edebilirsiniz.

Saça Dalga Vermek İçin Doğal Yöntemler

Daha önce doğal dalgalı saç yapımı yazısında saçlarınıza basit ve doğal yöntemlerle nasıl dalga verebileceğiniz konusunda bir kaç bil ve video yayınlamıştım. Videolarda detaylı biçimde gösterilen yöntemleri uygulayabilirsiniz. Saç bandıyla dalgalı saç nasıl yapılır yazısında ise sadece bir saç bandı kullanarak nasıl dalgalı saç elde edebileceğiniz konusunda videolar bulabilirsiniz.


Bu yazıya ise, diğer yazılarıma ek olarak, sizlerden bu konuda çok talep gelmesi dolayısıyla youtube’dan saçı ısıyla çalışan cihazlar dışında kalan dalgalı yapma yöntemlerinin gösterildiği yeni videoları ekliyorum. Daha çok video buldukça bu yazıya ekleyeceğim.

Aşağıdaki videoda toka ve saç spreyi kullanarak saçınızı nasıl dalgalı yapabileceğiniz gösteriliyor.

Bu videoda duştan çıktıktan sonra saçlarınıza nasıl dalga verebileceğiniz anlatılıyor.

Saçlarınızı sadece jel kullanarak nasıl dalgalı yapabileceğiniz bu videoda gösteriliyor.

Aşağıdaki videoda saçlarınızı örerek nasıl dalga verebileceğiniz anlatılıyor. Aslında tam örerek değil, düzenli olarak çevirip sprey kullanarak.

Nemli saçlara nasıl dalga verebileceğinizi bu videoda izleyebilirsiniz. Kabarmayı önleyici serum kullanılıyor.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın